Opciones de navegación

Navegar por Materias

Materias Resultados
odcinek Krapkowice-Odrowąż 1
odcinek Krasków-Bogacica 2
odcinek Krasków-Szum 1
odcinek Krasne Dłusko-Nowe Dłusko 1
odcinek Krępina- Żużela 1
odcinek Krobielewo-Nadleśnictwo Wiejce 2
odcinek Krobielowice-Wszemiłowice 1
odcinek Krotoszyce-ujście do Kaczawy 1
odcinek Krowiczki-Trzebiszewo Wlkp 1
odcinek Kruków-Osiek 2
odcinek Kruszyna-Pawłów 1
odcinek Krzyków-Wrocław-Swojczyce 2
odcinek Krzyżanowice-ujście do Odry 1
odcinek Książęca Wieś-Stróże 1
odcinek Księginice-Gąsiorów 1
odcinek Kunice-Spalona 1
odcinek Kunzendorf-Stara Kamienica 1
odcinek Kwiatkowice-Jurcz 1
odcinek Kwietniki-Sokola 1
odcinek Laski Odrzańskie-Radnica 1
odcinek Laskowa-Pobiel 1
odcinek Laskowa-Zubrza 1
odcinek Lasów-Pieńsk 1
odcinek Lasowice-Jurcz 1
odcinek Lebus-Moleszany 1
odcinek Legnica-Bieniowice 1
odcinek Legnica-Kunice 1
odcinek Lelików-Grabownica 1
odcinek Leśnictwo Szklarska Poręba-Leśnictwo Piechowice 2
odcinek Leśnictwo-Piechowice 1
odcinek Leszczyniec-Pisarzowice 1
odcinek Lieske-Uhyst (byłe NRD) 1
odcinek Lipki-Bystrzyca 1
odcinek Lipki-Ścinawa 2
odcinek Lisak-Mechnica 1
odcinek Litschen-Lohsa (byłe NRD) 1
odcinek Lodenau-Sobolice 1
odcinek Lohsa-Weißkolhn 1
odcinek Lubachów-Bystrzyca Górna 1
odcinek Lubawka-Błażkowa 1
odcinek Lubawka-Janiszów 1
odcinek Lubiąż-Rogów Legnicki 1
odcinek Luboszów-Czyżyków 1
odcinek Luboszów-Świętoszyn 1
odcinek Lubów-Ciechanów 1
odcinek Lubów-Radoszyce 1
odcinek Lubsk-Paczków, powiat Oleśnica 1
odcinek Lunow-Bielinek 1
odcinek Lutnia-Dziewiszowa 1
odcinek Łąka-Ruda Żmigrodzka 1
odcinek Łaz-Przytek 1
odcinek Łażany-Marcinowiczki 1
odcinek Łaźnica-Żmigród 1
odcinek Łęg-Obrowiec 1
odcinek Łomnica-ujście do Bystrzycy 1
odcinek Łomy-Racławiec 1
odcinek m. Schwedt-Krajnik Dolny 1
odcinek Machnów-Bożnów 1
odcinek Malczyce-Lubiąż 3
odcinek Malnie-Choruła 3
odcinek Małomice-Bobrzyca 1
odcinek Marczów-Dębowy Gaj 1
odcinek Markotów-Wierzchy 1
odcinek Mechnica-Rozwada 1
odcinek Mechnica-Zdzieszowice 1
odcinek Mieszkowice-Groß Neundorf 1
odcinek Mietków-Stróża Górna 1
odcinek Mikolin-Popielów 1
odcinek Mikolin-Rybna 2
odcinek Mikolin-Stobrawa 1
odcinek Milików-Nowogrodziec 1
odcinek Miłosławice-Sułów 1
odcinek Miłoszyce-Ratowice 1
odcinek Miszkowice-Bukówka 2
odcinek Mojesz Dolny-Brunów 1
odcinek Morawa-Przyłęgów 1
odcinek Muchocin-Stryszewo 1
odcinek Muchów-Rzeszówek 1
odcinek Mühlrose-Neustadt 1
odcinek Mysłakowice-Łomnica 1
Odcinek Nadleśnictwo Sobieszów-Jagniątków 1
odcinek Naroczyce-Chobienia 3
odcinek NArok-Golczowice 1
odcinek Neu Glietzen-Osinów Dolny 1
odcinek Neu Rüdnitz-Stara Rudnica 2
odcinek Neudorf (Czechy)-Zabełków, pow. Racibórz 1
odcinek Neudorf-Spreewitz (byłe NRD) 1
odcinek Neuendorf-Lunow 1
odcinek Neustadt-Rark Muskau 1
odcinek Niedamirów-Bukówka 1
odcinek Nielestno-Wleń 1
odcinek Ninkowice-Jeżów 1
odcinek Nowa Kopernia-Iławka 1
odcinek Nowa Kopernia-Szprotawa 1
odcinek Nowe Grodzisko-Wszewilki 1
odcinek Odrowąż-Malnie 1
odcinek Ogorzelec-Leszczyniec 1
odcinek Okół-Groszowice 1
odcinek Oksza-Kłopotowo 1
odcinek Oława-Jelcz 2
odcinek Opole-Opole-Zakrzów 1
odcinek Opole-Połuzie-Żelazna 2
odcinek Opole-Zakrzów-Żelazna 1
odcinek Orle-Szklarska Poręba 2
odcinek os. Bobrowice-Nowa Kopernia 1
odcinek Osetno Małe-Niwa 1
odcinek Osiek-Żmigródek 1
odcinek Osinów Dolny-Hohensaathen 2
odcinek Ostrówek-Narok 1
odcinek Otyń-Lipiny 1
odcinek Pasiecznik-Wrzeszczyn 1
odcinek Pastuchów-Łażany 1
odcinek Pątnów-Gliniany 1
odcinek Paulinenhof-Płoski 1
odcinek Pawłów-Kościerzyce 1
odcinek Pechern-Mosty 1
odcinek Pełcznica-Bogdaszowice 1
odcinek Piasek-Crieort 1
odcinek Piasek-Raduń 1
odcinek Piechowice-Cieplice Śląskie Zdrój 2
odcinek Piechowice-Jagniątków 1
odcinek Pietrzyków-Święc 1
odcinek Pilchowice-Gościradz 1
odcinek Pisarzowice-Góra 1
odcinek Pobiel-Wąsosz 2
odcinek Podgórze-Jarkowice 1
odcinek Podgórze-Kowary 2
odcinek Podgórzyn-Cieplice Śląskie Zdrój 2
odcinek Podjenin-Świerkocin 1
odcinek Podrosche-Jamnica 1
odcinek Podrosche-Przewóz 1
odcinek Podzamcze-Kaszewo 1
odcinek Pogalewo Małe-Pogalewo Wielkie 2
odcinek Pogalewo Małe-Zakrzów 1
odcinek Polanowice-Wrocław-Psie Pole 1
odcinek Polichno-Stare Polichno 1
odcinek Polkowiczki-Śliwnik 1
odcinek Pomorsko-Brody 1
odcinek Porąbka-Gaj 1
odcinek Potasznia-Wrocławice 1
odcinek Potasznia-Wziąchowo Wielkie 1
odcinek Pożarów-Miodnica 1
odcinek Prężyce-Uraz 1
odcinek Przedwojów-Kamienna Góra 2
odcinek Przejęsłąw-Wesoła 1
odcinek Przybków-Harthaus 1
odcinek Przychowa-Budków 1
odcinek Przyłęgów-Łażany 1
odcinek Przytoczki-Tschiecherzig 2
odcinek Pustelnik-Wierzchosławice 1
odcinek Puszków-Dobre nad Kwisą 1
odcinek Pyrzany-Witnica 1
odcinek Pyszczyn-Buków 1
odcinek Racławiec-Rąpice 1
odcinek Radnica-Gostchorze 1
odcinek Radosna-Łomnica 1
odcinek Radoszyce-Drogomil 1
odcinek Radoszyce-Uszczonów 1
odcinek Raduń-Zatoń Dolna 1
odcinek Rakowice Małe-Ulina 1
odcinek Rakowice Małe-Włodzice Wielkie 1
odcinek Rakowice-Bolesławiec 1
odcinek Ratowice-Czernica 1
odcinek Rędzin-Kotowice 1
odcinek Rędzin-Piskorzowice 1
odcinek Rędzin-Szymanów 1
odcinek Reitwein (byłe NRD)-Gozdowice, pow. Chojna 1
odcinek rewir leśny Przyborów-Kożuchów 2
odcinek Rewir leśny Wilcza Poręba-ujście do Łomnicy 1
odcinek Riegel-Scheibe (byłe NRD) 1
odcinek Równa-Leszkowice 1
odcinek Ruda Milicka-Wszewikli 1
odcinek Ruda Sułowska-Ruda Żmigrodzka 1
odcinek Ruda Żmigrodzka-Klein Ossig 1
odcinek Ruda Żmigrodzka-Łaźnica 1
odcinek Ruda Żmigrodzka-Radziądz 1
odcinek Rybackie-Kostrzyn 1
odcinek Rybna-Wronów 1
odcinek Ryczeń-Osetno Małe 1
odcinek Rzeczyca-Lubiąż 1
odcinek Rzeczyca-Malczyce 3
odcinek Rzeczyca-Prawików 1
odcinek Rzeszówek-Świerzawa 2
odcinek Sadek-Gryfów 1
odcinek Samsonowice-Kąty Wrocławskie 1
odcinek Sanice-Przewóz Mały 1
odcinek Santok-Czechów 1
odcinek Sarbia-Węglickie Lasy 1
odcinek ScheibeiBurg (byłe NRD) 2
odcinek Schöneberg-Piasek 1
odcinek Ściborowice-Żywocice 1
odcinek Ścinawa Polska-Oława 1
odcinek Ścinawa-Ścinawa Polska 1
odcinek Ścinawa-Ścinawa Polska 1
odcinek Siedlęcin-Pokrzywnik 1
odcinek Siekierki-Stara Rudnica 2
odcinek Skarżyce-Pastuchów 1
odcinek Skerbersdorf-Forst Muskau 1
odcinek Skerbersdorf-Mosty 1
odcinek Skorgoszcz-Czernica Wrocławska 2
odcinek Skrzynice-Nowy Dwór 1
odcinek Skwierzyna-Krowiczki 1
odcinek Słup-Winnica 1
odcinek Smolne-Laskowa 1
odcinek Sokola-ujście do Nysy Szalonej 1
odcinek Sokolniki-Kąty Wrocławskie 1
odcinek Sokolniki-Pełcznica 1
odcinek Sprewitz-Trauttendorf (byłe NRD) 1
odcinek Stanowice-CZechy 1
odcinek Stara Drzewica-Neu Bleyen 1
odcinek Stara Drzewica-Szumiłowo 1
odcinek Stara Kamienica-Pasiecznik 1
odcinek Stara Rudnica-Stary Kostrzynek 2
odcinek Stara Wieś-Przejęsław 1
odcinek Stare Bogaczowice-Chwaliszów 1
odcinek Stare Dłusko-Krasne Dłusko 1
odcinek Stare Łysogórki-Siekierki 1
odcinek Stare Łysogórki, pow. Chojna-Stolpenhagen (byłe NRD) 1
odcinek Stare Piekary-Bieniowice 1
odcinek Stare Siołkowice-Stary Popielów 1
odcinek Stary Jawor-Słup 1
odcinek Stary Kostrzynek-Hohenwutzen 2
odcinek Stary Kostrzynek-Neu Glietzen 1
odcinek Stary Kostrzynek-Osinów Dolny 1
odcinek Stary Popielów-Zawadno 1
odcinek Stobzenhagen-Bielinek 1
odcinek Stobzenhagen-Kaliska 1
odcinek Stoszyce-Skałka 1
odcinek Stryszewo-Wiejce 1
odcinek Strzegom-Morawa 1
odcinek Studzianka-Podjenin 1
odcinek Stützkow-Piasek 1
odcinek Suchowola-Grabina 1
odcinek Suchowola-Stawiska 1
odcinek Sułów-Łąka 1
odcinek Świerkocin-Pyrzanki 2
odcinek Świętoszyn-Miłosławice 1
odcinek Świniarki-Skwierzyna 1
odcinek Świniary-Świniarki 1
odcinek Szałs-Żernica 1
odcinek Szarocin-Błażkowa 1
odcinek Szaszorowice-Niechlów 1
odcinek Szklarska Poręba-Piechowice 1
odcinek Szumiłowo-Kaleńsko 1
odcinek Szymanów-Granica 1
odcinek Szymanów-Polanowice 1
odcinek Śzyszkowa Górna-Kościelniki Górne 1
odcinek Tarnawa-Wielebłoto 1
odcinek Tomisław-Kliczków 1
odcinek Tomisław-Osieczów 1
odcinek Trestno-Wrocław-Opatowice 1
odcinek Trestno-Wrocław-Swojczyce 1
odcinek Trzcińsko-Ciechanowice 1
odcinek Trzcińsko-Łomnica 1
odcinek Trzebiszewo Wielkoplskie-Murzynowo 1
odcinek Trzebiszewo Wielkopolskie-Borek 1
odcinek Trzebów-Bukowina 1
odcinek Turów-Wysoka 1
odcinek Ubsmannsdorf-Nieder Spreehamenner (byłe NRD) 1
odcinek Uhyst-Schöpsdorf 1
odcinek Ujów-Kozłów 2
odcinek Ujów-Mietków 1
odcinek ujście Baryczki do Stobrawy-Cygan 1
odcinek ujście Długiego Potoku do Kwisy-Karłowiec 1
odcinek ujście Sąsiecznicy do Baryczy - Bychowo 1
odcinek Ulim-Kołczyn 1
odcinek Urad-Urad Górny 1
odcinek Uraz-Prężyce 1
odcinek Uraz-Wały 1
odcinek Uszczonów-Bełcz Wielki 1
odcinek Warnica-Kostrzyn 1
odcinek Wawrów-Gorzów Wlkp 2
odcinek Weissenrode-Kunice Górne 1
odcinek Weißig-Litschen (Byłe NRD) 1
odcinek Weißkollm-Riegel (byłe NRD) 1
odcinek Wesoła-Ławszowa 1
odcinek Widawa-Pracze Widawskie 3
odcinek Wieprzyce-Jeżyki 1
odcinek Wierzchy-Szum 1
odcinek Wierzchy-Szum 1
odcinek Wierzowice Małe-Ryczeń 2
odcinek Wilcza Poręba-ujście do Łomniczki 1
odcinek Wilczyce-Pracze Widawskie 2
odcinek Wilczyce-Wrocław-Psie Pole 1
odcinek Winów-Opole 3
odcinek Witnica-Charlestown 1
odcinek Wleń-Przezdziedza 1
odcinek Wojcieszów Dolny-Świerzawa 1
odcinek Wójtowa Wieś-Opole-Pasieka 1
odcinek Wójtowa-Olszyny 1
odcinek Wróbliniec-Potasznia 1
odcinek Wrocław-Maslice Małe-Janów 2
odcinek Wrocław-Maślice Małe-Nadleśnictwo Prochowice, pow. Legnica 1
odcinek Wrocław-Maślice Wielkie-Rędzin 1
odcinek Wrocław-Opatowice-Wrocław 1
odcinek Wrocław-Osobowice 2
odcinek Wrocław-Pracze Odrzańskie-Piskorzowice 1
odcinek Wrocław-Swojczyce-Wrocław-Biskupin 1
odcinek Wrocławice-Gądkowice 1
odcinek Wronów-Kopanie 1
odcinek Wronów-Stobrawa 2
odcinek Wszewilki-Świętoszyn 1
odcinek Wysocko-Rzymówka 1
odcinek Żabin-Bartodzieje 1
odcinek Zabór-Tarnawa 1
odcinek Zaborów-Dziewin 1
odcinek Żagań-Dziewiszowa 2
odcinek Zakrzów-Rzeczyca 1
odcinek Zakrzów-Żabin 2
odcinek Żarka-Zodel 1
odcinek Zawadno-Kopanie 1
odcinek Zdzieszowice-Krępna 1
odcinek Zentendorf-Prędocice 1
odcinek Zgorzelec-Jędrzychowice 1
odcinek Zgorzelec-Ludwigsdorf 1
odcinek Zirkau-Leszno Dolne 1
odcinek Żlinice-Groszowice 1
odcinek Złota-Kopacz 1
odcinek Żmigród-Bartków 1
odcinek Żmigród-Bychowo 1
odcinek Żmigród-Łabuzki 1
odcinek Żmigródek-Chodlewo 2
odcinek Zodel-Pieńsk 1
odcinek Żużela-Otmęt 1
odcinek Zwierzętnik-Baumgarten 1
odcinek Żywocice-Krapkowice 1
odcinek Żywocice-Oratsche 1
odcinek Żywocice-ujście do Odry 1
odcinek-Łukomin-Podjenin 1
odcinekGatka-Borek 1
odcvinek Zawadka-Góra 1
Odwodnienie wsi Sarnowice, powiat Grodków 1
Ogród Botaniczny 1
ogród Zoologiczny 1
ogrody 7
Olsau (Czechy) - Trawniki, pow. Racibórz 1
Oława-Ratowice 1
opis techniczny kanału 2
Opole-Pasieka, zamek 1
Opole-Zakrzów - Stare Siołkowice 1
organy 1
Orsk-Kotowice 1
osada Wąsosz-Bełcz Mały 1
osada Wąsosz-plan 1
ostrogi na rzece 2
Otmuchów, zapora 732
pałace 22
Paniowice-Lenartowice 2
panorama 1
Papiernia 1
Parafia ewangelicka w Białym Kościele (Steinkirche) 1
Parafia ewangelicka w Bogatyni (Reichenau) 1
Parafia ewangelicka w Dzierżoniowie (Reichenbach) 1
Parafia ewangelicka w Głuchowie Górnym (Ober Glauche) 1
Parafia ewangelicka w Kamiennej Górze (Landeshut) 1
Parafia ewangelicka w Łukaszowie (Seifersdorf) 1
Parafia ewangelicka w Mściszowie (Seifersdorf) 1
Parafia ewangelicka w Mysłów (Seitendorf) 1
Parafia ewangelicka w Niemczy (Niemptsch). 1
Parafia ewangelicka w Oławie (Ohlau). 1
Parafia ewangelicka w Osetnicy (Steinsdorf) 1
Parafia ewangelicka w Parowej (Tiefenfurt) 1
Parafia ewangelicka w Pasieczniku (Spiller) 1
Parafia ewangelicka w Pielgrzymce (Pilgramsdorf) 1
Parafia ewangelicka w Piławie 1
Parafia ewangelicka w Pisarzowicach (Schreibersdorf) 1
Parafia ewangelicka w Podgórkach (Tiefhartmannsdorf) 1
Parafia ewangelicka w Poniatowicach (Pontwitz) 1
Parafia ewangelicka w Proboszczowie (Probsthein) 1
Parafia ewangelicka w Prusach (Prauss) 1
Parafia ewangelicka w Prusicach (Praussnitz) 1
Parafia ewangelicka w Radzowicach (Reesewitz) 1
Parafia ewangelicka w Rząśniku (Schoenwaldau) 1
Parafia ewangelicka w Siedlcu (Zedlitz) 1
Parafia ewangelicka w Śmiałowicach (Schmellwitz) 1
Parafia ewangelicka w Srebrnej Górze (Silberberg) 1
Parafia ewangelicka w Strupicach (Straupitz) 1
Parafia ewangelicka w Strupinie (Stroppen) 1
Parafia ewangelicka w Strzelinie (Strehlen) 1
Parafia ewangelicka w Sulimowie (Sillmenau) 1
Parafia ewangelicka w Sułowie (Sulau) 1
Parafia ewangelicka w Swojczycach (Schwoitsch spaeter Guenterbruecke) 1
Parafia ewangelicka w Trzebnicy (Trebnitz) 1
Parafia ewangelicka w Tymowej (Thiemendorf) 1
Parafia ewangelicka w Wigancicach Żytawskich (Weigsdorf) 1
Parafia ewangelicka w Wilczkowie (Wiltschau) 1
Parafia ewangelicka w Wojcieszynie (Ulbersdorf) 1
Parafia ewangelicka w Zawoni (Schawoine spaeter Bluecherthal) 1
parafia katolicka 2
Parafialny Związek Gmin Ewangelickich we Wrocławiu 1
parafie 2
Piasek-Krajnik 1
piec wapienny 1
piekarnia 1
PIlchowice-Zapora 41
plan katastralny 10
plan katastralny Odry 1
plan katastralny wsi Radziądz 1
plan łożysk powodziowych: Wrocław-Dąbie-Wrocław-Osobowice 1
plan łożyska powodziowego Odry od Ratowic do Kamieńca 1
plan łożyska powodziowego Odry os Koblau (Czechy) do Roszkowa, pow. Racibórz 1
plan obszaru spółkiwodnej na Widawie 1
plan połaczeń telefonicznych na wypadek powodzi 1
plan przełożenia kabla między elektrownią a zbiornikiem 1
plan rzeki Nysy Kłodzkiej 1
Plan syt. polderu we wsi Stary Paczków 1
plan syt. Urzędu Regulacji Odry we Wrocławiu 1
plan syt. zbiornika 1
plan syt. zbiornika wodnego w Otmuchowie 1
plan sytuacyjny upustu dolnego przy zbiorniku w Otmuchowie 1
plan sytuacyjny zbiornika w Otmuchowie 4
plan sytuacyjny zbiornika w Otmuchowie z opisem graficznym osłony przed wiatrami i burzami 1
plan sytuacyjny zbiornika wodnego w Otmuchowie 4
plan wsi Ścibórz, powiat Nysa 1
plan wysokościowy rzeki Baryczy 1
plan zlewiska wód górnego odcinka rzeki Nysy Kłodzkiej 1
plan Zmigrodu 1
plany 1
plany katastralne 42
plany wsi leżących nad zbiornikiem wodnym w Otmuchowie 1
płaskorzeźba 6
płd. część zbiornika koło Ściborza 1
podział prowincji śląskiej na obszary energetyczne 1
podział rzeki Odry na poszczególne urzędy administracyjne 1
Pogalewo Małe-Rzeczyca 1
pola 1
pola majątku Żabin 1
położenie stacji rozdzielczych i transformatorowych 1
pomiary głębokości Odry 1
port 8
port 3
port 1
port koło Dworca Nadodrze 1
port w Koźlu 2
port w Malczycach, pow. Środa Śląska 5
port w Opolu 1
port w osiedlu Fischerei 1
port w Ścinawie, pow. Wołów 5
prawa wodne 9
prawa wodne dla fabryki maszyn 1
prawa wodne dla młyna 4
prawo łowienia ryb na wodach Urzęd Regulacji Odry we Wrocławwiu 1
Prezydium Gromadzkiej Rady Narodowej w Czarnym Borze 1
Prezydium Miejskiej Rady Narodowej w Szklarskiej Porębie 1
próby regulacji CZarnej Wody 1
próby regulacji lewego brzegu rzeki Odry koło Wrocławia 1
próby regulacji Odry koło Januszkowic 1
próby regulacji rzeki Bobrek na całej jej długości 1
próby regulacji rzeki Bystrzycy od jazu w Samotworze do stopnia wodnego w Schillermühle 1
próby regulacji rzeki Bystrzycy od Schillermühle do Jarnołtowa 1
próby regulacji rzeki Jezierzycy 1
próby regulacji rzeki Kwisy 3
próby regulacji rzeki Piławy 1
próby regulacji rzeki Ślęzy 1
próby regulacji rzeki Stobrawy 1
próby regulacji rzeki Wrzosówki 1
próby regulacji Złotej Wody na całym jej odcinku 1
profil głębokości Bobru 1
profil mostu kolejowego 1
profil niwelacyjny 2
profil niwelacyjny wału od Lubowa, powiat górowski 1
profil podłużny Odry 2
profil podłużny rzeki Oławy 2
profil przez rzekę 2
profil stopnia wodnego 1
profile koryta Odry 5
profile niwelacyjne 5
profile Odry 5
Profile Odry 2
profile Odry koło Opola 1
profile Odry przy moście Trzebnickim 1
profile podłużne Odry 1
profile poprzeczne Odry 3
profile zapory 12
proflie zbiornika 1
projek zbiornika retencyjnego w Otmuchowie 1
projekt kanału Kotowice -Wrocław - Bierdzany 1
projekt kanału Odra - Dunaj 1
projekt kanału przy zbiorniku 1
Projekt mostu 2
projekt osuszenia polderu na Baryczy koło Niechlowa 1
projekt polderu południowego we wsi Pomainów Dolny, powiat Ząbkowice Śląskie 1
projekt przełożenia mostu na Bobrze koło wsi Stary Raduszec, pow. Krosno Odrzańskie 1
projekt regulacji Baryczy na odcinku ujście Krępej do Baryczy-ujście Młyńca do Baryczy 1
projekt regulacji Baryczy od Świętoszyna do Nowego Grodziska 1
projekt regulacji rzeki Nysy Kłodzkiej od Lewina Brzeskiego do ujścia 1
projekt wału nad Barycz a od Szaszorowic do Wyszanowa 1
projekt wstępny mostu dla pieszych na kanale powodziowym koło Ściborza 1
projekt zbiornika 1
projekt zbiornika wodnego na Podgórnej i Czerwieni koło Przesieki 2
projekt zbiornika wodnego na rzece Szklarce 1
projekt zbiornika wyrównawczego i głębokości Nysy Kłodzkiej 1
prom 1
prom na Odrze w Rzeczycy, pow. Środa Śląska 1
prom w Malczycach, pow. Środa Śląska 8
Provinzial-Konservatoe der Kunstdenkmäler Schlesien 1
Provinzial-Konservator der Kunstdenkimäler Schlesiens 1
Provinzial-Konservator der Kunstdenkmäler Schlesien 1
Provinzial-Konservator der Kunstdenkmäler Schlesiens 41
Provinzial-Konservator der Provinz Niederschlesien 1
Resultados 501 a 1000 de 1334

Páginas

resultados por página

Acciones

Dofinansowano ze środków PW Kultura+